GZ Žalec
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GZ Žalec

Forum gasilske zveze Žalec.

Išči
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Gašenje požarov
ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC EmptySob 19 Jan 2013, 17:34 by zlati

» Tečaj potapljanja
ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC EmptyTor 22 Nov 2011, 18:40 by Mirjana

» Tečaj potapljanja
ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC EmptyTor 22 Nov 2011, 18:39 by Mirjana

» PRAVILA GASILSKE SLUŽBE
ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC EmptyČet 14 Apr 2011, 10:29 by Sabina

» POVABILO KANDIDATOM ZA INŠTRUKTORJE
ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC EmptyČet 14 Apr 2011, 10:25 by Sabina

» Liga članov in članic GZ Žalec
ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC EmptyČet 14 Apr 2011, 10:18 by Sabina

» PREDAVANJE JOŽETA MAJESA
ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC EmptySre 06 Apr 2011, 21:31 by Mirjana

» Prenovljena spletna stran GZ Žalec
ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC EmptyTor 04 Maj 2010, 16:05 by Sabina

» Velikonočna delavnica za članice GPO Žalec v Gotovljah
ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC EmptyPet 19 Mar 2010, 18:54 by Mirjana

Gallery


ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC Empty

You are not connected. Please login or register

ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC

5 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC Empty ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC Sre 07 Jan 2009, 23:05

Dušan Zabukovnik



ŽIVJO.

Približujejo se občni zbori v GZ ŽAlec in s tem tudi Zbori mladih.

Pozivam vas, da se tukaj odvijajo konstruktivne debate na to temo ter, da s skupnimi močmi razrešimo dileme in vzroke, ki nas mučijo na to temo.

Zaželjeno je tudi na kratko poročate kako je bilo na vašem Zboru mladih.

Le pogumno.

LP

Dušan ZAbukovnik

2ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC Empty Re: ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC Pon 09 Feb 2009, 00:28

Dušan Zabukovnik



Pozdravljeni vsi skupaj.

Želim, da ne izgleda moje pisanje kot pogovor samega s seboj. Resnično bi si želel, da se vas več vključi v debate o temi Zbori mladih v PGD v GZ Žalec.

Toliko lepega se je že zgodilo na letošnjih Zborih mladih, da bi bilo škoda, da ne bi zapisali mojih in vaši vtisov.

Res je, najprej moram začeti pri sebi. Sem predsednik MK PGD Andraž.

V Andražu smo imeli Zbor mladih v nedeljo 25.januarja 2009. Udeležba je bila kljub bolezni med nekaterimi našimi člani dobra. Obiskali so nas tudi sovrstniki iz PGD Polzela, Braslovče, Šoštanj. Veseli smo bili obiska podpoveljnika GPO Polzela tov. Ivana Kotnik. S svojo navzočnostjo so nas počastili člani UO našega društva s predsednikom tov. Davidom Krk na čelu in člani NO našega društva s predsednikom tov. Jožetom Verdev na čelu.

Pregledali smo poročila predsednika MK PGD Andraž, pionirske desetine, desetine pionirk in desetine mladincev v letu 2008. Zastavili smo si nove ambiciozne plane za leto 2009, določili delegata, ki sta nas zastopala na občnem zboru PGD Andraž.
Mladi so skozi literarne prispevke še enkrat osvežili spomine na dogodivščine v preteklem letu.

Na koncu je sledila malica ob klepetu. Obljubili smo si, da bomo v letu 2009 še boljši kot lani.

Tako je bilo pri nas, kako je bilo pa pri vas v:

Gotovljah
Braslovčah
Ojstriški vasi-Tabor
Žalcu
Parižljah- Topovljah
Zabukovici
Dobriši vasi Petrovče
Drešinji vasi

Iskrene čestitke mentorjem in mladini iz Zabukovice in Drešinje vasi, ki so letos prvič organizirali in lepo izpeljali Zbore mladih v svojih društvih.

3ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC Empty Re: ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC Pon 09 Feb 2009, 15:11

Hišnik



V PGD Braslovče smo imeli 6. Zbor mladih 10.1.2009. Udeležba je bila zadovoljiva, lahko bi bila boljša, vendar ugotavljamo, da nedelja dopoldne ni najbolj primeren termin, ker imajo otroci v tem času razne tekme, mašo, družinske zadeve. Razmišljamo o drugem terminu...

Poročila so podali poleg mene kot predsednika MK še pionirji,-ke in mladinci,-ke posebej.
Največje aktivnosti:
Bili smo bili smo na dveh državnih tekmovanjih (orientacija in kviz).
Že petič smo organizirali petdnevno taborjenje ob reki Kolpi.
Bili smo na meddruštvenem srečanju mladine v PGD Dobračeva, kamor so nas povabili in smo navdušeni. Srečanje je potekalo v zelo sproščenem vzdušju, vključno s tekmovanjem v raznih veščinah. Udeležilo pa se ga je kar 180 otrok, večinoma iz njihove občine, kar je glede na to, da imajo v občini 7 gasilskih društev, zelo veliko. Prijetna izkušnja.

Odločili smo se, da letos damo pobudo GZ Žalec, da se prijavi za organizatorja državnega kviza mladih, ki bi bil v OŠ Braslovče, saj so nas na dosedanjih kvizih nekatere stvari motile in bi radi dokazali, da je mogoče kaj narediti tudi drugače. Pri tem pričakujemo (verjamem, da ne zaman) pomoč GZ Žalec, članov MK GZ Žalec in drugih.

Med gosti na zboru so bili predstavnik MK GPO Braslovče Boštjan Šalamon, predsednik društva Jože Matko in člani UO ter NO, predstavniki mladih iz Andraža in Pariželj-Topovelj.

Kar nas pa še posebej veseli, na zboru je bila tudi ravnateljica OŠ Braslovče ga.Andreja Zupan, ki je bila nad našim delom kot je sama dejala, presenečena, saj ni vedela, da imamo v društvu in v gasilstvu nasploh toliko aktivnosti za mlade. Obljubila nam je tudi pomoč pri organizaciji državnega kviza mladih.

Damijan Sorčan
Predsednik MK PGD Braslovče

4ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC Empty Zbor mladih PGD Drešinja vas Tor 10 Feb 2009, 00:34

D. Žagar



Pozdravljeni,
sem član PGD Drešinja vas, sicer mentor članic A. Prisostvoval pa sem zboru mladih, ki smo ga letos izpeljali prvič.
Kaj naj napišem? Za prvo leto je bila izvedba odlična. Mladi so se lepo pripravili in ga vodili, prav tako pa je bil zbor grafično podprt s power pointom.
Vsaka čast Urošu kot mentorju, v vasi nas ni veliko, naredili pa smo velik korak v razvoju društva.
lp

dani

*Slike sem poslal k administratorju, ki pa jih še mora objaviti, upam da jih bom jutri že uspel pogledati.

5ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC Empty ZBOR MLADIH V GZ ŽALEC Tor 10 Feb 2009, 23:13

PAVELVOZELJ



LEP POZDRAV!
ZELO SEM VESEL,DA SE JE NA PODROČJU MLADINE ZAČELO PREMIKATI NA BOLJE.DRUŠTVA SO POČASI ZAČELA PRIREJATI OBČNE ZBORE MLADIH.LETOS PA SMO DOBILI DVA NOVA DRUŠTVA IN TO STA ZABUKOVICA IN DREŠINJO VAS,NA KATEREM SEM BIL TUDI SAM PRISOTEN.ZELO SEM VESEL,DA IMAJO PRAVEGA ČLOVEK NA PRAVEM MESTU IN TU SE POZNA TUDI DELO NA PODROČJU MLADINE,KAR JE TO UROŠ IZ DREŠINJE VASI,KI JE ODLIČNO SPELJAL PRVI OBČ.ZBOR,ZA KAR MU KAPO DOL.KOT PREDSEDNIK MK VELIKA PIREŠICA VAM LAHKO POVEM,DA ŽE V NAŠEM DRUŠTVU KAR NEKAJ LET PRIREJAMO OBČNE ZBORE MLADIH.TUDI TO LETO GA IMAMO IN SICER V ČETRTEK 11.2.2009 OB 17.00 VSI VLJUDNO VABLJENI.NAJ VAM PA ŠE POVEM ŠE EN MOTO,ČE BOMO DELALI Z MLADINO PRAVILNO IN JIH BOMO VKLJUČEVALI V NAŠE GASILSKE DEJAVNOSTI,KI PA SO ODVISNE OD NAS MENTORJEV, NAS NEBO STRAH ZA PRIHODNOST GASILSTVA!
NA POMOČ!

6ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC Empty Re: ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC Ned 22 Feb 2009, 19:53

Dušan Zabukovnik



Živjo.

Ker naši Zbori mladih intenzivno potekajo naprej, bi najprej rad iskreno čestital mladim iz:

PGD Kasaze Liboje
PGD Polzela
PGD Velika Pirešica
PGD Ponikva pri Žalcu
PGD Levec
PGD Zavrh pri Galiciji
PGD Griže

za organizacijo zbora mladih. Upam, da bomo izvedeli kaj več podrobnosti in predlogov za nadaljne delo.

Še posebej veljajo čestitke mladim iz:
PGD Ponikva pri Žalcu
PGD Levec
PGD Zavrh pri Galiciji,

ki so letos prvič organizirali Zbor mladih. Le pogumno naprej! Mi smo z vami!!

LP
Dušan Zabukovnik

7ZBORI MLADIH V GZ ŽALEC Empty Zbor mladih PGD Parižlje-Topovlje Pon 23 Feb 2009, 23:50

Katy_katja



V PGD Parižlje – Topovlje smo imeli letos že 8 zbor mladih. Kljub temu, da smo imeli skoz leto nekaj težav zaradi neudeležbe otrok na gasilskih vajah, se jih je zbora mladih udeležilo presenetljivo veliko. Kot običajno smo povabili tudi mlade iz sosednjih gasilskih društev, ki so se na naše vabilo tudi odzvali, za kar se jim tukaj tudi zahvaljujem. Najprej je predsednik Mladinske komisije podal poročilo za leto 2008, nato so naši otroci prebrali nekaj svojih vtisov iz vaj, gasilskega kviza in izleta v Benetke, nato pa je predsednik podal še plan dela in finančni plan za leto 2009. Po končanem uradnem delu pa smo se ob malici sproščeno pogovarjali.

Lep pozdrav, Katja SmileSmile

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu